Aktuality

Do konca roka 2019 odohrá klub HC 19 Humenné už len jeden domáci zápas - a to v sobotu 14.12.2019 o 17:30 s mužstvom Rimavskej Soboty. Okrem atraktívneho súpera  čaká na fanúšikov hokeja aj malé spestrenie počas prestávok – počas prvej prestávky sa predvedú hokejové talenty z mládežníckeho klubu HK Humenské levy a zároveň budú vyžrebovaní 3 fanúšikovia a 1 náhradník, ktorí počas druhej prestávky zabojujú o zaujímavé ceny streľbou na bránku z polovice ihriska. Chceme preto všetkých fanúšikov požiadať, aby si svoje vstupenky ponechali pretože budú očíslované a zaradené do žrebovania.

Zároveň s potešením oznamujeme všetkým hokejovým fanúšikom, že náš hokejový klub HC 19 Humenné nadviazal spoluprácu s Hotelom KARPATIA – a pre fanúšikov nášho klubu to znamená možnosť využiť 10%-nú zľavu na všetky služby hotela . Poukážka na túto zľavu je na zadnej strane vstupenky na zápas s Rimavskou Sobotou. Aj preto sa oplatí vstupenku nezahadzovať.

Vlani prežili klinickú smrť a od tejto sezóny sa chceli stabilne začleniť do prvej ligy. Snaha bola márna. Nový manažment klubu z Humenného, ktorý založil subjekt pod názvom HC 19, sa tak v budúcom ročníku predstaví iba v druhej lige. Peter Ždiňák, predseda klubu prehovoril pre náš portál, kde neskrýval sklamanie zo zasadnutia ZOK 1.ligy.

Pre seniorský hokej v súťažnom ročníku 2019/2020 je realitou 2. hokejová liga. Snaha zo strany HC 19 Humenné presvedčiť „najvyšších“ v Slovenskom zväze ľadového hokeja (SZĽH) o ponechaní I. hokejovej ligy nástupníckemu klubu úspešná nebola. Na lavičke „humenských levov“ ostáva trénerská dvojica rovnaká spred roka – Milan STAŠ a Rudolf JURČENKO. Mesiac pred ostrým štartom do sezóny (II. hokejová liga sa začína 21. septembra) sme sa stretli na humenskom zimáku...